Wirex revolut, „Wirex“ paleidžia savo WXT prieigos raktą


Spausdinti Kitą savaitę viso pasaulio FinTech įmonių, investuotojų ir besidominčiųjų finansinėmis technologijomis žvilgsnis kryps į Lietuvą — lapkričio 25—28 d.

bollinger juostų prekybos strategija youtube

Kaip finansinių technologijų inovatorė pasaulyje garsėjanti Lietuva paskutinę lapkričio savaitę į šalį sutrauks rekordinį skaičių FinTech verslo atstovų, investuotojų ir technologijų žinovų.

Jie aptars, kaip FinTech gali prisidėti prie ekonomikos augimo ir prekybos skatinimo, mažųjų ir vidutinių įmonių wirex revolut patekti į eksporto rinkas didinimo, mažmeninių mokėjimų išlaidų mažinimo ir kt.

termitai prekybos sistemoje

Forumo metu taip pat bus ieškoma būdų, kaip suvaldyti su finansinių inovacijų plėtra susijusias rizikas. Vyriausybė, paskelbusi finansinių technologijų plėtrą vienu iš prioritetų, jau nuo m. Lietuvos institucijos, dirbdamos kartu ir nuolat konsultuodamosi su rinka, pasiekė, kad Lietuva taptų FinTech centru regione: sukurta palanki infrastruktūra, teisinė aplinka, programos, skirtos inovatyvioms finansinėms paslaugoms skatinti ir kt.

dvejetainiai variantai rsi

Vien per m. Kartu Lietuva tampa su inovacijomis susijusių rizikų valdymo kompetencijų centru: tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuose daugėja šioje srityje dirbančių kompetentingų specialistų, stiprinamas tarpinstitucinis bendradarbiavimas, keičiamasi gerąja praktika ir informacija su partneriais Lietuvoje bei užsienyje ir kt.

euro dolerio valiutos kursas

Visos šios institucijos suvienijo savo jėgas paverčiant Lietuvą FinTech lydere Europoje. Šiais metais konferencijoje daug dėmesio skiriama tarptautiniams pinigų pervedimams, rizikų valdymui, skaitmeninei tapatybei, bankų skaitmenizacijai, skaitmeninėms valiutoms, draudimo finansinėms inovacijoms InsurTechalternatyviam finansavimui, blokų grandinės technologijų pritaikymui, kibernetinio saugumo temoms bei naujausiems techninės ir programinės įrangos sprendimams FinTech srityje.

Naujausias ir karščiausias FinTech tendencijas čia pristatys daugiau kaip pranešėjų, o renginyje wirex revolut viso tikimasi sulaukti daugiau kaip 3 dalyvių, atstovaujančių daugiau kaip įmonių iš viso pasaulio.

geriau nei dvejetainiai variantai

Konferencijos dalyviai turės galimybę ne tik klausytis aukščiausio lygio pranešimų, bet ir susipažinti su FinTech įmonių siūlomomis radix crypto reddit mokėjimo ir investavimo inovacijomis, naujausiais jų siūlomais technologiniais sprendimais esančioje wirex revolut erdvėje. Atsižvelgiant į ankstesnių konferencijų rengimo patirtį ir rinkos dalyvių pageidavimus, šiemet daug dėmesio skiriama B2B verslas—verslui susitikimams. Šalys bendradarbiauja įvairiose srityse, pavyzdžiui, transporto, prekybos wirex revolut žemės ūkyje, finansinių technologijų, žmonių tarpusavio ryšių ir kt.

darbas iš namų šveicarijos pakuotės

Forumą organizuoja Lietuvos Respublikos finansų ministerija ir Lietuvos bankas. Forume dalyvaus wirex revolut lygio atstovai iš Kinijos ir septyniolikos VRE šalių.

Make $2,000/Month - How To Start Investing with Revolut 2021